שאלות ותשובות נפוצות

מידע, שאלות ותשובות שיכולים לסייע לך

מהי סברהנט?

סברהנט היא אפליקציה חוקית המשדרת את מיטב תכני הטלוויזיה הישראלית :  חדשות חיות, תוכניות אירוח, תוכניות בידור, תוכניות לייף סטייל, מוזיקה, בישול ריאליטי וסדרות חמות המופקות בישראל.  סברהנט היחידים בעלי 100% רשיון שידור חוקי של תוכן ישראלי בעולם באפליקציה.  לצפיית נסיון של 30 יום ללא עלות ללחוץ פה. 

כיצד ניתן לצפות בסברהנט?

אין צורך בצלחת על הגג או מנוי כבלים יקר, פשוט להוריד את אפליקציית סברהנט לטלוויזיה שלך, טאבלט או לטלפון הנייד ולצפות במיטב תוכניות הטלוויזיה הישראלית במספר מכשירים עם אותו מנוי.  אנחנו זמינים בכל מקום ברחבי העולם , חוץ מבישראל. 

באיזה שעות וימים אתם משדרים?

אנחנו משדרים טלוויזיה ישראלית 24/7/365  

איך אני הופך לצופה בטלוויזיה ישראלית?

כדי לצפות בטלוויזיה ישראלית בסברהנט צריך לרכוש מנוי חודשי המתחדש כל חודש עד אשר מבטלים אותו. ביטול מנוי הינו פשוט וניתן לביצוע בלחיצת כפתור. הרכישה מתבצעת דרך חנויות האפליקציה או דרך פיפאל ושומרת בצורה הוגנת על הלקוח. ניתן לרכוש מנוי כאן:  רכישת מנוי בסברהנט  

כמה מכשירים יכולים להיות מחוברים על חשבון אחד ?

לחשבון אחד ניתן להתקין במספר מכשירים ולהפעיל עד שלושה מכשירים במקביל. 

אני לא יכול להיכנס למנוי שלי

לקבלת סיסמא חדשה שתשלח אליך למייל, יש ללחוץ על כפתור " שכחתי סיסמא" שנמצא בעמוד הכניסה לאפליקציה (לוג אין).

 

איך אני יוצר איתכם קשר?

ליצירת קשר ניתן לבחור באחת מאופציות הבאות:  בעזרת לשונית "יצירת קשר" בתפריט האפליקציה, פה באתר אינטרנט בעמוד "יצירת קשר", במייל או בטלפון 

סברהנט

טלפון: +972-73-7998873
אימייל: service@sabranet.net

איך רוכשים מנוי?

כאן ניתן לרכוש מנוי לטלוויזיה ישראלית רכישת מנוי וקבלת 30 ימים להתנסות בחינם  

איך אני מבטל את המנוי שלי?

ניתן לבצע ביטול מנוי בכל זמן על ידי כניסה לחשבון האישי באפליקציה, ולחיצה על ביטול מנוי, או ביטול ישיר דרך חנות האפליקציות של אפל / גוגל/ אמזון. במהלך החודש שחויב ניתן עדין להיכנס לאפליקציה ולצפות עד סוף תקופת החיוב. חשבון שנוצר בפיפאל מחייב ביטול המנוי בפיפאל. 

איך אני מעדכן את הפרטים שלי?

בתפריט האפליקציה ישנה לשונית בשם החשבון שלי , יש ללחוץ על עריכת פרטים. ניתן לערוך את השם, האימייל והסיסמה. לאחר השינוי יש ללחוץ על שמירת פרטים. שימו לב שהתשלום מבוצע דרך חנויות האפליקציות או פיפאל.  

בעיות בגלישה אינטרנטית

כדי לצפות בטלוויזיה ישראלית בסברהנט חייב להיות לכם חיבור אינטרנטי יציב, לפחות 2 מ"ב. לבדיקת מהירות הגלישה ללחוץ על הלינק – בדיקת מהירות גלישה .

לסיוע נוסף בהתחברות ניתן ליצור אתנו קשר. 

האם ניתן לצפות בחדשות חיות מישראל?

כן, אנחנו משדרים חדשות חיות מישראל. מדי פעם, במקרה של אירוע חדשותי חי, אנחנו יוצאים מלוח השידורים הרגיל של התוכניות והסדרות ומשדרים לאורך היום שידור חי בתאם לערוצי הטלוויזיה בישראל.